Best team - Teambuilding


 


NovinkyTEAMBUILDING - Teambuilding, Event marketing, Outdoor management, vzdělávání a tréninky

kompletní informace
TEAMSPIRIT & FUN AKCE
-  Teamspirit, Sportovní programy, Večerní programy, Fun programy

kompletní informaceSPECIALITY - Akce pořádané po celém světě, Akce stavěné na míru, Zapojení celebrit.

kompletní informace

ZAVOLEJTE NÁM PRÁVĚ TEĎ! +420 720 461 570

 

Teambuilding


Akce typu teambuilding jsou zaměřené na tým lidí. Ať už jde o firmu, oddělení, spolupracovníky nebo jen kamarády. Akce tohoto typu jsou většinou specificky zaměřené na danou problematiku, tou nejjednodušší bývá stmelení kolektivu a seznámení. Účastníci se poznají v neformálním prostředí a program je vede za cílem, který je určen v zadání akce. Je to buď vícedenní nebo i jednodenní akce vedená profesionály školenými na tyto typy programů.

Event marketing

Event marketing je programový blok pro Vaše obchodní partnery, klienty a širokou veřejnost. Je to efektivní způsob reklamy a propagace Vás, nebo Vašeho produktu. Je to jeden z nejefektivnějších druhů marketingu, který si všichni pamatují a kterým stoprocentně zaujmete a upevníte tak vztahy s klientem, nebo navážete vztahy nové. Všechny takto vedené programy jsou originální a dělané na míru. O program se stará tým odborníků, který je na akce pečlivě vybírán. Akce je pro 10 – 5 000 + účastníků.

Outdoor management

Zpracováváme tréninkové programy a školení v oblastech managerských a obchodních dovedností, prezentace a týmové spolupráce. Program s outdoorovými aktivitami je prostředkem k ověření získaných vědomostí, bez strachu nad osobním či pracovním selháním. Doplnily jsme standardní semináře o aktivity, které zvyšují výslednou efektivitu tréninku a prodlužují křivku vnímání posluchače. Tyto TOP programy mohou být realizovány na zajímavých místech po celém světě. Účastníkovi je v průběhu programu k dispozici odborný školitel popř. psycholog.

  • Zvyšování efektivity komunikace managementu firem
  • Leadership s metodikou NLP
  • Simulace prodejních situací a vyjednávání
  • Manažerská typologie
  • Koučink prodejních týmů
  • Akademie neverbální komunikace

Vyberte si z 50 dalších tréninkových seminářů Nemesis building personality – www.budovaniosobnosti.cz

Vzdělávání a tréninky

Disponujeme řadou externích lektorů, kteří pro BESTTEAM zajišťují semináře a tréninky. Pro spolupráci si vybíráme pouze špičkové a renomované lektory s praktickými zkušenostmi. Společně s tématem školení si klient vybírá i konkrétního lektora. Lektor je osobně přítomen na schůzce s klientem. Je možné si nechat vypracovat profil účastníka a individuální zpětnou vazbu